Image default
Arhiva

Trebaš posao

Špoljar Transport d.o.o. je vodeća obiteljska tvrtka u Hrvatskoj specijalizirana za prijevoz vozila koja je partner najvećim svjetskim proizvođačima vozila. Posjeduje više od 130 voznih jedinica za prijevoz automobila, kamiona, cerade, te hladnjače.

Tražimo djelatnike za sljedeće radno mjesto:

Vozače teretnih motornih vozila

20 izvršitelja (zbog povećanog obujma posla)

Uvjeti:

  • SSS/KV vozač – obavezna C i E kategorija
  • radno iskustvo u djelatnosti autotransporta (prednost, ali nije uvjet)
  • spremnost na timski rad u dinamičnom okruženju
  • KOD 95 (prednost, ali nije uvjet –  postoji mogućnost ishodovanja istog)

Što nudimo?

  • ugovor na neodređeno
  • Euro VI kamioni (Mercedes, MAN)

Uz prijavu je potrebno priložiti:

  • kopiju dokaza o ispunjavanju uvjeta (vozačka dozvola)
  • dokaz o državljanstvu jedne od zemalja EU (hrvatsko npr.)
  • potvrda o nekažnjavanju
  • kratak životopis s adresom i telefonom

Prijave se primaju putem kontakt telefona: 098/355-060 ili prijavom elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 09.12.2017.

Do you feel you’re really going places in your current job?
With Qatar Airways, you will be.

With our rapidly growing network and fleet, Qatar Airways is always searching for talented individuals to join our award-winning Cabin Crew team as

Stewardess / Steward

Join us and enjoy a tax-free income, including accommodation, allowances and transportation for duty.

If interested, come and meet our Recruitment team to create your own career story with Qatar Airways.

Venue: NEW CITY HOTEL AND RESTAURANT – Vozda Karadjordja 12, 18000, Niš.
Date: 16th December 2017
Time: Anytime between 9 am to 5 pm
Attire: Formal Business attire

Please bring your CV and passport size photographs. Shortlisted candidates will be required to attend further processes over the next day.

The above position will be based in Doha, State of Qatar.

For further information, please visit qatarairways.com/careers

NATIVO Switzerland je kompanija koja se bavi prodajom nameštaja i raspisuje konkurs za poziciju:

Montažer nameštaja

Mesto zaposlenja: Cirih

Uslovi:

  • Obavezno posedovanje pasoša EU
  • Iskustvo u montaži nameštaja
  • Vozačka dozvola B

Nudimo:

  • Stalan radni odnos
  • Obezbeđen smeštaj
  • Usavršavanje po evropskim standardima

Rok za konkurisanje: 21.12.2017.

Kompanija Msc prevozi d.o.o. je Slovenačka kompanija koja uspešno posluje već niz godina u segmentu međunarodnog transporta, prevoza automobila autotransporterima širom Evrope. Sedište kompanije i logistike za Srbiju je u Kraljevu.Raspisuje konkurs za poziciju:

Vozač autotransportera

Mesto zaposlenja: Ljubljana (Slovenija)

Uslovi i dužnosti:

  • Prevoz automobila autotransporterima (vučnim vozovima) u međunarodnom transportu
  • Iskustvo u vožnji sa E kategorijom
  • Prednost ali ne i obaveza: posedovanje slovenačkih ili hrvatskih papira, NPK (code 95) i međunarodno iskustvo

Nudimo:

  • Rad u inostranoj (slovenačkoj) kompaniji koja nudi kvalitetnu i dugoročnu saradnju
  • Sigurna i adekvatna zarada
  • Fleksibilnost i korektnost u svakom pogledu

Transportno poduzeće sa 25 godina tradicije i stranim referencama traži

Automehaničara

Lokacija: Jesenice – Slovenija

Opis posla:

  • popravaka i servisiranje teretnih i kombi vozila

Nudimo:

  • siguran posao i redovnu platu
  • obezbeđenu radnu dozvolu
  • okvirna bruto plata: 1.400,00 EUR

Više na sajtu vrba.si

H&S Transport: International Driver C+E. Communicative knowledge of English or GermanIzvor: poslovi.infostud.com

Lokacija:Inostranstvo
Broj pozicija:1
Datum objave:30.10.2017.
Trajanje oglasa:15 dana (ističe 14.11.2017.)
h-g-recruitment.com

link za posao