Image default
Arhiva

Sin naše legende Mehe Kodre debitovao u Primeri

Španska Primera počela je večerašnjom utakmicom između Malage i Osasune, a rezultat je bio 1:1.

Ovaj meč je za ekipu Osasune počeo od prve minute Kenan Kodro u napadu, sin nekadašnjeg fudbalera Barcelone i selektora reprezentacije BiH Mehe Kodre, a bio je to njegov debi u Primeri i to za rođendan.

Prvo poluvrijeme proteklo je brz ozbiljnijih prilika na obje strane, pa se na odmor otišlo bez golova.

Nastavak meča donio je i dva pogotka, po jedan na obje strane.

Prvo je Malaga povela kada je u 56. minuti Juanpi pogodio nakon asistenjcije Rodrigueza Menendeza.

Ipak, Osasuna je uspjla izvući bod i to tek u 85. minuti kada je Merida pogodio mrežu domaće ekipe.

Kodro je na ovom meču igrao sve do 77. minute kada ga je zamijenio Romero.